Ryanair збільшить частоту польотів з України

Ryanair збільшить частоту польотів за чотирма маршрутами з України в Іспанію, Словаччину та до Польщі  в сезон зимової навігації польотів 2019/2020
З 27 жовтня частота рейсів на лінії Київ – Братислава збільшиться з двох то трьох на тиждень. На додаток до перельотів по понеділках і четвергах з’явиться ще один – по неділях.

З 28 жовтня Ryanair збільшить свою присутність на лінії Київ – Краків з чотирьох до п’яти рейсів на тиждень. Зараз рейси виконуються по вівторках, четвергах, суботах і неділях, а в зимовому розкладі: по понеділках, середах, четвергах, п’ятницях і неділях.

У випадку з рейсами з Києва до Варшави (Модлін) Ryanair не збільшить число днів перельотів, однак розширить частоту з чотирьох до п’яти на тиждень за рахунок відкриття з 1 листопада другого рейсу по п’ятницях.

Четверте розширення торкнеться напрямок Київ – Барселона. З 2 листопада польоти на цьому напрямку будуть виконувати п’ять разів на тиждень, замість чотирьох. На додаток до рейсів по понеділках, середах, п’ятницях і неділях в розклад внесений рейс по суботах.

Збільшення частоти польотів рейсів Ryanair з України в зимовому розкладі сезону 2019/2020 років:
Київ – Братислава: 27 жовтня з 2 до 3
Київ – Краків: 28 жовтня  з 4 до 5
Київ – Варшава (Модлін): 1 листопада  з 4 до 5
Київ – Барселона:2 листопада з 4 до 5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *